Přidejte se k nám

v sezóně 2017 - 2018

Pokud na základě naší prezentace usoudíte, že byste se chtěli a mohli připojit k našemu týmu neváhejte oslovit naše vedoucí - táta (trenér) Milan (e-mail) a nebo kamarád (trenér) HOnza (e-mail) s vámi vše projednají. V prvním kontaktu, prosím, uveďte tyto informace: věk, pohlaví, obecná sportovní připravenost, lyžařské zkušenosti a dovednosti, další zájmy, jako kultura atd... 

Nabídka je určena VŠEM kdo mají zájem o zlepšení fyzické kondice, kvalitní základy alpského lyžování a zejména dětem, které chtějí vrcholově závodit. Velmi podstatnou informací je skutečnost, že není nutné abychom všichni byli z jednoho místa (tzn. z Kladna - Prahy a okolí).

V přípravném "letním" období 2017 - pro ty, kdo se k nám během zimní sezóny 2016-2017 přidají, bude v přípravném období roku 2017 důležité:

-  že se budou moci naučit důležitá cvičení pro správné ovládání lyží

- obdrží rozpis individuální přípravy, včetně doporučení sportovních kurzů v místě bydliště

- vzájemně si porovnají a ověří zlepšování své fyzické připravenosti (trend zlepšování)

- zúčastní se i seznamovacího puťáku po krkonošských lyžařských střediscích... .

V přípravném "lyžařském" období 2017 - od října do prosince (ale také v dubnu a květnu) budeme, vedle "suchých" tréninků, absolvovat také několik krátkých, velmi intenzivních výjezdů na ledovec Kaunertal, zaměřených zejména na obnovení (získávání) správných lyžařských návyků a stereotypů a už i tréninky v brankách obřího slalomu. 

V hlavním lyžařském období - od prosince do dubna 2017 - 2018 se budeme po všechny víkendy (také prodloužené a o prázdninách) scházet na lyžařských trénincích a závodech. Našimi domovskými svahy, kde máme dohodnuty skvělé podmínky nejen z hlediska ceny sezónních permanentek, jsou ty, na nichž vyrůstala také mistryně světa Šárka Záhrobská - Paseky nad Jizerou - Pizár. V místě máme zajištěno skromné a levné bydlení. V domácích Pasekách (ale i Harrachově a Rokytnici i jinde) budeme ale hlavně trénovat a teprve k tomu - spíše jako odměnu a pro zvýšení motivace - se zúčastníme vybraných závodů v ČR i v zahraničí.

CESTOU k úspěchu je trpělivý trénink - CÍLEM je skvělé závodění v budoucnosti.